Sumár 4. kola: Potešila návštevnosť

Takto pred týždňom sme písali sumár tretieho kola, no…. Písali ako písali, bolo tak trochu nezaujímavé a tvárili sme sa, že sa neodohralo a namiesto toho sme avizovali, že kolo štvrté bude určite zaujímavejšie.

Či sme avizovali správne, to už musíte posúdiť sami, no čo sa návštevnosti týka, tak určite áno. Najnižšiu návštevu sme zaznamenali v Trenčíne, kde si cestu na štadión našlo 2181 divákov. Nie je to veľa, ale musíme pripomenúť, že každý kto sleduje naše sumáre, tak vie, že si po každom kole trháme vlasy (#estestastiezenemamevlasy), keď musíme ťukať do klávesnice čísla ako 651 divákov, 1020, 900 atď…

2181 divákov ako najnižšia návšteva kola je teda celkom na naše pomery prijateľná a v redakcii nás to tak trochu potešilo, je to taký úsmev cez slzy. Trenčín iba remízoval s Podbrezovou 1:1 a hráči AS po zápase “dostali kapky” od svojich fanúšikov, dá sa povedať, že zaslúžene, od tohto mančaftu, i keď mladého, sa dá určite “vyžmýkať” viac. Uvidíme v ďalšom kole, či pozápasový pokec pomohol.

Najvyššiu návštevu sme zaznamenali v piatkovej predohrávke v Nitre, kde domáci hostili v lokálnom “derby” futbalistov Zlatých Moraviec. Zápas sledovalo krásnych 5135 divákov a domáci fanúšikovia sa opäť bavili futbalom, čo viac, hráči FC Nitra ani v štvrtom zápase sezóny neinkasovali gól a so skóre 6:0 okupujú druhú priečku Fortuna ligy.

V Žiline sa konečne tešili z víťazstva, odniesli si to hráči Senice, ktorých po zápase dorazil vlastný tréner výrokom, že má mužstvo zložené z treťoligových hráčov. Nazvať svojich hráčov, ktorých mám motivovať k lepším výkonom, že sú treťoligoví hráči, aj keby to bola pravda, je to dosť zaujímavý krok, ale možno urobil dobre, čo my vieme, my sme sprostí, nikto nás nemá rád.

Na východe sa odohral zaujímavý zápas medzi Michalovcami a Prešovom. Michalovce konečne na svojom štadióne, cestu naň si našlo 2563 divákov, v tom približne päťdesiat fanúšikov v domácom kotli.

Na záver dva, čo sa atmosféry týka, asi najlepšie zápasy, na Pasienkoch Slovan hostil Dunajskú Stredu a hráčov DAC prišlo podporiť 522 fanúšikov. Oproti v domácom kotli sa zišiel menší kotol, ktorý sa prezentoval aj dymovnicou.

Druhý zápas so skvelou atmosférou bol zápas Ružomberka s Trnavou, kde najmä hosťujúci kotol diktoval, čo bude znieť štadiónom. 505 Spartakovcov išlo po celý zápas ako skutočný dvanásty hráč a myslíme si, že práve ten pomohol tímu k cennému víťazstvu 2:0. Trnava bez straty bodu vedie ligu.

Predtým ako zrolujete nižšie na fotografie, tu máme na záver “reklamné okienko”. Stále môžete nakupovať v našom eshope na www.umwear.com alebo využiť možnosť zákazkovej výroby na www.production.umwear.com… Komunikácia, prístup, kvalita, skúšajte, odporúčajte. 

Zajtra štartuje piate kolo, všetci na štadión!!!

FC NITRA – VION ZLATÉ MORAVCE 1:0 (0:0)
Gól: 47. Ivančík
Počet divákov: 5135
Foto: Šport a relax v Nitre, Jozef Bedej

MFK RUŽOMBEROK – SPARTAK TRNAVA 0:2 (0:2)
Góly: 9. Tóth, 20. Kružliak (vl.)
Počet divákov: 2747)
Link na celý článok – klikaj tu! 
Foto: Rudo Maškurica, Lukáš Grinaj

AS TRENČÍN – ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ 1:1 (1:0)
Góly: 40. Skovajsa – 69. Leško
Počet divákov: 2181
Link na celý článok – klikaj tu!
Foto: Trenchtown Gangsters – Ultras Trenčín

MŠK ŽILINA – FK SENICA 7:1 (4:0)
Góly: 20. Mráz, 29. Káčer, 34. Hancko, 36. Ranko (vl.), 74. Mráz, 78. Škvarka, 84. Škvarka
Počet divákov: 2656
Link na celý článok – klikaj tu!
Foto: Zuzyi / Ultras Magazine

MFK MICHALOVCE – TATRAN PREŠOV 0:1 (0:0)
Gól: 53. Černák
Počet divákov: 2563
Foto: Ultras Zemplin Michalovce

SLOVAN BRATISLAVA – DAC DUNAJSKÁ STREDA 1:1 (0:0)
Góly: 52. Mareš – 62. Pačinda
Počet divákov: 3022
Link na celý článok – klikaj tu! 
Foto: Zuzana Šefčovičová / Ultras Magazine


Pridaj komentár