FC Košice – MŠK Púchov (08.08.2020)

Čo sa atraktivity týka, druhá liga bude tento rok opäť zaujímavá, sľubuje to hneď niekoľko táborov.

Medzi ne patrí okrem “ťahúňov” Banskej Bystrice a Košíc, určite aj Púchov, Skalica, Bardejov, Liptovský Mikuláš, Poprad, Petržalka či Dubnica. Menšie aktivity boli v minulosti zaznamenané aj v Podbrezovej, Komárne či Šamoríne, uvidíme, ako sa budú prezentovať v súčasnosti.

Takmer každý klub má teda v druhej lige zastúpenie aj na tribúnach v podobe najvernejších fanúšikov a to sú veľmi dobré správy. Zápasy potom vyzerajú hneď farebnejšie, zaujímavejšie a pripomínajú, čo robí futbal futbalom. Presne tak, ako včera v Košiciach, kde sa v prvom domácom zápase predstavili tamojší futbalisti proti súperovi z Púchova.

Košický kotol zložený z približne 100-člennej bandy odštartoval zápas poďakovaním sa brankárskej legende Gejzovi Pulenovi, ktorý v 41 rokoch ukončil profesionálnu kariéru a po zvyšok zápasu to bol už iba hnací motor pre futbalistov, ktorí aj vďaka tejto podpore zdolali Púchov 3:1.

Nechýbala ani pyrotechnika, ktorá zápasu dodala ešte o čosi krajšie farby.

Za fotoreport ďakujeme Svakovi a odkaz pre všetkých ostatných, ak by ste chceli odprezentovať svoj fanúšikovský tábor, aj keď bude menej početný, neváhajte nám posielať fotky na našu facebook stránku alebo mailovú adresu info@ultras-magazine.com.

Foto: Svako / Ultras Magazine


Pridaj komentár