Známy fanúšikovský časopis Football Factory sa vracia!

Od našich českých susedov začiatkom januára zavítala radostná novinka, obľúbený česko-slovenský fanzin Football Factory po približne desiatich rokoch opäť spatrí svetlo sveta.

S posvätením pôvodného šéfredaktora sa nový tím redakcie pustil do tohto, v našich končinách nie až tak známeho projektu, fanúšikovského časopisu, ktorý bude mapovať česko-slovenskú scénu, ale i zahraničnú scénu.

Niektoré staršie ročníky, vrátane mňa, boli pravidelnými odberateľmi tohto zinu, bolo tam mnoho zaujímavých informácií, rozhovorov či fotoreportov, no pre mňa osobne to malo v tom čase aj zberateľskú hodnotu. Rovnako tomu bude aj teraz, navyše vďaka jednoduchšiemu prístupu k informáciám a získavaniu kontaktov sa môže každý kupujúci tešiť na ešte lepší zážitok z čítania.

Prvé vydanie nového Football Factory je naplánované na začiatok jarnej časti a už podľa náznakov redakcie pôjde o veľmi dobré čítanie dokopy 52 strán o ultras a hooligans scéne.

K dispozícii bude aj v kamenných predajniach Ostrava, Praha v Česku a Žilina na Slovensku. Rovnako tak bude fungovať aj distribúcia priamo do táborov. V týchto dňoch už pravdepodobne niektoré boli aj informované a vaši lídri vám už určite povedia, ako sa k FF dostať.

Na záver by sme chceli iba dodať, že na obsahu sa môžete podieľať aj vy, ale to už poznáte aj z UM, stačí iba napísať do správy, poslať nejaké fotky, popis a redakcia už zváži, či ide o hodnotný materiál.

Prajeme príjemné čítanie a redakcii Football Factory veľa odberateľov!


Pridaj komentár