Vyjadrenie Ultras Slovan pred piatkovým zápasom v Dunajskej Strede

Pravdepodobne netreba pripomínať, čo za bordel v slovenskom futbale máme, na bezvýznamné pokuty či uzatvorenie sektorov po drobných (v iných krajinách smiešnych) prehreškoch sme si už zvykli, ale páni vo vedení súťaže to dotiahli na absolútnu špičku – po odpálení pyrotechniky na štadióne v Zlatých Moravciach udelili Slovanu zákaz vstupu do sektoru hostí na nasledujúci duel v Dunajskej Strede, ktorý sa odohrá zajtra. To že vo všetkých ostatných prípadoch je klub maximálne potrestaný drobnou pokutou, je v tomto prípade bezpredmetné, vyššia moc chcela, aby bol sektor bezpodmienečne zatvorený a poslušní páni v kravatách si to odkl€pli.

Na stránkach Ultras Slovan sa dnes objavil príspevok, ktorý nemožno nezdieľať aj na našom webe, nech si čo najširšia futbalová verejnosť spraví na tento dvojaký meter názor sama.

Ultras Slovan:
,,SLOVÁCI NEMÁTE ŽIADNY DOMOV-Szlovákok nincsen hazátok…

To je chorál ehm, ako to…, no “fanúšikov” Dunajskej Stredy, ktorý pravidelne bez povšimnutia delegátov zväzu spievajú.
V sektore plnom maďarských vlajok a štátnych symbolov a prekvapko. Áno, opäť bez záujmu delegátov či médií.
Maximálne sa dočítame v médiách o skvelej futbalovej atmosfére na štadióne v Dunajskej Strede. Jasné že pyro nevadí…
To že sa tam každý druhý týždeň odohráva hromadná šovinisticko-iredentistická onania, to sa veru nikde nedočítate. Napriek tomu, že sa bežný Maďar či priamo fanúšik Dunajskej Stredy na nete či pri osobnom stretnutí tvári, že to nie je pravda.
Údajne im o nič také ako autonómia či národnostnú neznášanlivosť nejde. Sú rovnakí ako my, iba hovoria inou rečou. Asi preto sa ich najvplyvnejšia skupina volá Felvideki Harcosok.
Asi preto mávajú na každom zápase maďarskými zástavami a spievajú o tom, že v skutočnosti Slováci neexistujú a nemajú domov. My sme totiž podľa nich iba pomýlení Maďari a všetci žijeme vo Veľkom Maďarsku. To že vôbec existuje strana ako SMK a generálny prokurátor nepodal návrh na jej zrušenie je tiež na zamyslenie.
https://www.cas.sk/…/madari-z-smk-rozduchavaju-nacionalist…/
V takejto atmosfére necháva náš bezpečnostný aparát podobné živly, aby rozdúchavali na štadióne v Dunajskej Strede národnostné vášne.
Pripomíname že občianska vojna v Juhoslávii začala na štadióne Dinama Záhreb.
Na futbale… Vojna, kde sa zabíjali susedia a kamaráti kvôli mocenským záujmom politikov, ktorí samozrejme nebojovali so zbraňami v ruke a na smrť posielali druhých.
Zápasy v Dunajskej Strede prinášajú z fanúšikovského pohľadu ďalší fenomén a to je ten že na tribúnach v DS často spolu stoja bok po boku chuligáni a fans Fradi ,Újpeštu či Gyoru. Klubov čo sa spolu nenávidia.
Nikde na svete nechodia spolu fanúšikovia nepriateľských klubov na jednu tribúnu bez toho aby tam nelietali päste. Iba na zápasoch reprezentácie(aj to len niekde).
V Dunajskej Strede ich ale spája niečo viac. Myšlienka Veľkého Maďarska. V V 21-om storočí v EU a Schengene. Aj tu vidno to mentálne nastavenie.
Nevieme si predstaviť, že na každý zápas slovenského klubu v DS bude jazdiť delegácia chuligánov Trnavy, Slovana, Žiliny, Nitry, Košíc či Banskej Bystrice. Prepadli by sme sa od hanby z takého pózerstva.

Na zápase v DS sa ale nestretávajú iba šovinisti a iredentisti, ale sa tam stretáva aj oligarchicko-politická smotánka na jednej tribúne. Bugár, Világi, Kmotrík, Orbán či Póor.
Počúvajú tam šovinistické urážky všetkých Slovákov, ale samozrejme, tým čo majú $ harakter to predsa nevadí.

Tento piatok bude hrať Dunajská s našim klubom.
Ako už všetci viete, bude sa hrať bez fanúšikov hostí. Bez nás.
Prečo?
No predsa pre istotu!
Čo keby tam niekto maďarských prominentov na tribúne urazil, alebo by sa nebodaj museli opäť pozerať na to ako maskovaná domáca SBS plná kriminálnych živlov absolútne nezákonne za policajnej asistencie(to je tá organizácia čo údajne CHRÁNI občanov SR) rozbíja hlavy, prípadne demoluje autobusy fanúšikov hostí.
Ako to bez násilia a škandálov docieliť?
Niekto použil rozum a na robotu špinavej protislovenskej prostitútky použil Disciplinárnu komisiu SFZ. Tá ma na konte x špinavostí, čiže bolo jasné že och$tne pomôže.
Komisia nenechala mocných v štichu a vyčarovala bezprecedentné rozhodnutie a za bežný priestupok udelila Slovanu trest najvyšší v podobe uzavretia sektoru.
Klub zareagoval prekvapivo útočne a bránil aspoň vyhlásením fanúšikov a poukázal na dvojitý meter DK SFZ.
Za to patrí ľuďom z klubu naše uznanie a poďakovanie(nech sú naše aktuálne vzťahy akékoľvek).
Nám to však nijako nepomôže.
Na poslednú chvíľu nám zakázali výjazd. Áno, iné tábory urobili v podobnej situácii hento a tamto.
ALE. Iné tábory mali o dosť viac času na zmenu, majú v iné zákony (napr v ČR) a hlavne si asi nikde v civilizovanej Európe nedovolí polícia to čo tu, keď je záujem mocných ako u nás.
Zákon, nezákon…Veď to predsa poznáte.
Na rôznych fórach padali rôzne návrhy. Ísť do DS aj tak prípadne ísť do TT na sálovku.
V obidvoch prípadoch by bol výsledok rovnaký.
Skončilo by to prúserom s tonou paragrafov pre torzo ľudí čo by sa na takýto trucpodnik podujalo.
Reportážami a tlačovkami, kde by sa prostitúti potľapkávali po ramenách a pritakávali si ako dobre spravili, že tie zvery nepustili do DS.
Toto by malo význam jedine v naozaj veľkých počtoch a to by sme v piatok poobede so zmenou na poslednú chvíľu bez dostatočnej prípravy a propagandy nedali.
Čiže Ultras Slovan v piatok necestujú nikam, ale za to si šetria sily na svoj úder na kurvy, ktorý príde už čoskoro.

Zamyslenie na záver.
To že nemáme zväz, ktorý háji záujmy Slovákov je po tomto týždni už definitívne potvrdené.
V zákulisí sa ale hovorí, že v piatok má byť na zápase opäť Orbán a že tam s ním má stretnút Fico.
My sa modlíme za to aby tam išiel a budeme s veľkým napätím sledovať či aj on bude tlieskať do rytmu chorálu „Szlovákok nincsen hazátok” a ako sa k tomu postaví DK SFZ.
NÁŠ BOJ EŠTE LEN ZAČÍNA.”


Pridaj komentár