Vyhodnotenie súťaže Fotografia roku 2015

V prvej polovici januára sme zverejnili na našej facebook stránke fotoalbum s dvadsiatimi troma fotografiami, ktoré boli v minulom roku po ultras stránke to najzaujímavejšie, čo nám slovenské futbalové štadióny priniesli.

Do konca januára ste mali možnosť hlasovať prostredníctvom “like buttonu” za svoju obľúbenú a na základe počtu lajkov sme mali spoznať víťaza tejto súťaže. Svoje sily najlepšie zmobilizovali fanúšikovia Dunajskej Stredy, ktorých fotografia z decembrového zápasu proti Zlatým Moravciam, bola zdieľaná až 271x a vyzbierala dokopy 1720 hlasov (lajkov). Na druhom a treťom mieste sa ocitli fotografie fanúšikov trnavského Spartaku s počtami hlasov 745 respektíve 672.

1. DAC DUNAJSKÁ STREDA (DAC – Zlaté Moravce, 05.12.2015, 1720 hlasov)1+

2. SPARTAK TRNAVA (Spartak – DAC, 17.10.2015, 745 hlasov)
2

3. SPARTAK TRNAVA (Spartak – Slovan, 22.11.2015, 672 hlasov)
3

Víťazom, teda fanúšikom DAC-u, gratulujeme a budeme ich kontaktovať ohľadom drobnosti v podobe grafiky, ktorú pre nich naši grafici vytvorili.

My sme sľubovali aj ceny pre hlasujúcich, v spolupráci s eshopom Streetfightwear.com sme ocenili niektorých z vás, ktorí sa môžu tešiť na tieto ceny:

8x tričko s fanúšikovskou tematikou
10x 10% zľava na nákup v eshope streetfightwear.com alebo pretorian-shop.sk
3x 20% zľava na nákup v eshope streetfightwear.com alebo pretorian-shop.sk

Na konci článku nájdete video s výsledkom žrebovania, všetkým výhercom gratulujeme a poprosíme o zaslanie adresy, na ktorú vám odošleme ceny.

Komentár šéfredaktora Ultras-Magazine.com:
Na úvod by som chcel poďakovať všetkým tým, ktorí sa zapojili do súťaže a dali fotografii, ktorá ich najviac zaujala, svoj hlas. Ešte väčšia vďaka však patrí všetkým tým, ktorí sa aktívne venujú ultras scéne na Slovensku a aj vďaka ním sme mohli týchto dvadsaťtri fotografií vybrať, kiežby sme mohli podobnú súťaž zorganizovať aj ďalší rok a materiálu by sme mali dvakrát toľko než tomu bolo teraz. Pre mňa, ako aj pre celý tím UM, sa stali víťazmi súťaže všetky fotografie, pretože každá zachytila niečo veľké, každá je niečím zaujímavá, či už je to Považská Bystrica v 8. lige, Prievidza a Púchov v lige tretej alebo tábory ako Košice s Banskou Bystricou, ktoré nezložil ani pád do druhej ligy. Rovnako tak potešila podpora Slovanistov v zápasoch svojho B-tímu a aktivita aj menších skupín, akými sú napríklad Senica či Skalica. Teší ma, že celý tím UM je zamestnávaný každý víkend nielen zápasmi Trnavy, Dunajskej Stredy či Trenčína, ale na zvýšení kvality našej ultras scény pracujú aj ostatné skupiny a verím, že v rámci možností budú všetci v tom pokračovať aj v roku 2016.

My ako najväčší portál na Slovensku mapujúci ultras scénu, sa budeme snažiť zviditeľniť našu scénu aj vo svete, aby aj za hranicami videli, že na Slovensku existujú veľmi dobré ultras tábory. Uvítame aj každú výpomoc, každý kto sa chce spolupodieľať na obsahu nášho webu (fotografie, reporty atď.), stačí nás kontaktovať na facebooku alebo mailovej adrese magazinultras@gmail.com.  

S pozdravom
Ultras Magazine

VÝHERCOVIA

TRIČKÁ:
Mirko Mirec
Stevo Kojs
Karaffa Attila
Tomi Kukučka
Peter Proruský Rožár
Filip Chocholoušek
Lukáš Peciar
Maťo Čviro

10% ZĽAVA
Dominik Badinka
Michaela Augustovičová
Jiří Hlaváč
Lubica Helesova
Martin Sabo
Pavol Puli Dudáš
Sutam Ollat
Miisulko Lancaric
Michal Šugynko Šugar
Marek Eliaš

20% ZĽAVA
Jakub Jablonský
Michal Okruhlica
Igor Puček

Žiadny komentár

  • György Bíró

    18. februára 2016 at 18:49

    Prečo si myslíte že svoje sily si najlepšie zmobilizovali fanúšikovia Dunajskej Stredy?, veď to bolo jednoznačné, čo je najlepšie, to je najlepšie na celom Slovensku.

    Odpovedať

Pridaj komentár