UM | Prihláste sa na odber noviniek

V tejto dobe sa majú najlepšie tí, ktorí majú včas dôležité informácie. To je účel elektronického newsletteru, ktorý budeme od nového mesiaca občas odosielať aj my z UM.

Tým, že sa prihlásite na náš odber noviniek, pravdepodobne nezbohatnete a možno vám to ani nezmení život, ale minimálne vám neuniknú najdôležitejšie správy, informácie, akcie či súťaže, ktoré v UM budeme usporadúvať.

Ako dobre viete, dnes aj keď publikujeme nejaký príspevok, tak už tie sociálne siete nie sú to, čo bývali kedysi a dosť často sa stane, že sa dôležitá informácia k vám ani nedostane. Tomuto chceme predchádzať, pretože máme v pláne publikovať rôzne rozhovory na Ultras Magazine, rôzne zaujímavé články a to nie iba na našom ultras portáli, ale aj na webe umwear.com, kde budeme postupne rozbiehať sekciu “blog” a určite budeme informovať aj o nejakých tých zľavičkách či akciách, ktoré pre vás ako fanúšikov môžu byť dosť zaujímavé.

Každý mesiac budú niektorí odberatelia aj odmenení menším darčekom, čiže byť v obraze sa ti ešte aj oplatí.

Pýtaš sa, či ťa to nebude otravovať? Som tiež len človek, UM spravujem sám a nemám čas písať desiatky newsletterov mesačne, čiže skutočne ti mailová schránka kvôli UM pípne iba vtedy, keď sa bude publikovať niečo zaujímavé. V prípade, že by ti liezol na nervy aj ten minimálny počet newsletterov, ktorý ti príde, počas celej doby budeš mať k dispozícii možnosť zrušiť odber, čiže jednoduchým klikom tak vykonáš.

Keby si tento príspevok ignoroval a chcel sa registrovať na odber noviniek neskôr, túto možnosť nájdeš aj na hlavnej stránke na pravom paneli. Stačí vyplniť iba mailovú adresu a potvrdiť mail, ktorý by ti mal prísť v priebehu pár sekúnd. Menšie upozornenie – gmail občas podobné maily hádže automaticky do sekcie Reklamy, treba vtedy postupovať podľa tohto návodu – https://www.ultras-magazine.com/gmail-a-newsletter/.Na záver už len taká maličkosť, prihlásením k odberu noviniek nám dávate povolenie na spracovanie vašich osobných údajov (meno alebo prezývka a mailová adresa), ubezpečujeme vás, že iba výhradne na reklamné účely.

Pridaj komentár