ultras trenčín

Ultras Trenčín v zápasoch mládežníckej Ligy majstrov

V tohtoročnom vydaní UEFA Youth League sme v majstrovskej vetve mali zastúpenie v podobe mladíkov z AS Trenčín. Tí sa v prvom kole úspešne popasovali s FK Žalgiris Vilnius, keď v prvom stretnutí síce na pôde litovského šampióna prehrali 1:2, no v odvete si pripísali postupové víťazstvo 4:0.

V druhom kole narazili Trenčania na skúsenejší mančaft, gréckeho šampióna, Panathinaikos Atény a aj keď sa slovenskému zástupcovi po prehrách 0:2 a 3:4 nepodarilo cez Grékov postúpiť, zanechali výborný dojem.

Výborný dojem zanechali aj trenčianski ultras, ktorí sa rozhodli mladíkov v týchto dôležitých zápasoch podporiť a na oba zápasy zmobilizovali kotol, ten navyše doplnili aj o choreografie a nechýbala ani pyrotechnika.

Nižšie si môžete pozrieť fotoreport z obidvoch zápasov.

AS Trenčín – Žalgiris Vilnius (4:0) 5.10.2022
Foto: Trenchtown Gangsters
Report: V minulej sezóne 2021/22 sa akadémii nášho klubu podarilo získať tri majstrovské tituly v najstarších kategóriách U19, U17 a U16. Tento úspech sme si pripomenuli hneď v prvom prestížnom zápase mládežníckej obdoby Ligy majstrov, keď sme v odvete 1. kola hostili v Trenčíne litovský Vilnius. S nástupom hráčov prezentujeme choreo – plachtu so zlatým znakom klubu a nápis “TRIPLE GOLD CLUB”, celý vizuál zvýrazňujú červené svetlice. Futbal chutí, fandenie ešte viac. V druhom polčase sa bavíme vydarenou stroboshow s vlajkami a následne aj obojručkami. Keďže muži hrajú ako hrajú, konečne sme mali dôvod dať sa opäť dokopy a na naše pomery ukázať slušný celozápasový support, ktorý priniesol želaný efekt v podobe odhodlaného výkonu našich mladých pušiek a ich jednoznačného víťazstva 4:0. Pri pozápasovej ďakovačke odpalujeme ešte pár dymovníc a hráčom adresujeme trefnú výzvu na transparente. Škoda, že to už majú v rukách iní…

Ďakujeme chalanom a všetkým zúčastneným, tešíme sa na Panathinaikos!

 

AS Trenčín – Panathinaikos (3:4) 2.11.2022
Foto: Trenchtown Gangsters

 

 

 


Pridaj komentár