Ultras Martin Cup 2021

Divné zákony, premotivovaná polícia, neschopní ľudia vo vedení klubov, ešte neschopnejší vo vedení mesta, zostupy, rôzne neúspechy a mnoho iných polien pod nohami si zažila azda každá fanúšikovská skupina. Niektoré nemajú silu proti týmto faktorom bojovať, niektoré to naopak zoceľuje a jednou z takto zocelených skupín vyzerá byť aj Ultras Martin.

UMT tento rok oslavujú svoje už 30. výročie a okrem rôznych grafitov, spomienkových produktov sa oslavuje aj teambuildingovými akciami a jedna sa uskutočnila včera. Fanúšikovský turnaj vo futbale, ktorý účasťou podporili aj kamaráti z Rimavskej Soboty, Slovana Bratislava a Austrie Viedeň. Nechýbalo množstvo vtipných momentov, nejaké tie drinčeky a spoza stromov určite vykukávali aj agenti zahraničných klubov, čo za talenty tam behajú po ihrisku. Titul pre víťaza UMT Cupu 2021 ostáva “doma”, keď vo finále tím Paranormal Vandality zdolal Belasých Fotrov zo Slovana.

Na záver, poďakovanie Svakovi za fotoreport, odporúčame sledovať jeho profil, ktorý nájdete práve tu a ak máte záujem odprezentovať seba alebo svoju skupinu na zaujímavom zápase či akcií, určite ho kontaktujte. Sledujte aj facebook či instagram stránku našej UM výroby, kde môžete získať informácie o možnosti zákazkovej výroby oblečenia a suvenírov pre celú vašu bandu. 

Fotoreport z turnaja:

Foto: Ultras Magazine / Svako


Pridaj komentár