Ultras Liga: 5. kolo

Raz je teplo, raz je chladno, raz je to rum a raz pivo, človek sa potom nemôže čudovať, že leží v horúčkach a aj z toho dôvodu trošku meškáme s našimi pravidelnými príspevkami.

Prinášame vám teda síce trošku oneskorene, ale predsa Ultras Ligu z predošlého víkendu. Keď si zaspomíname, tak ako prvé nás napadne derby Trnavy so Slovanom, kde si belasí pripísali vyše sto bodov do tabuľky, no aj tak to nestačilo na skok zo štvrtého na tretie miesto, na ktorom sa stále držia Žilinčania. Tí sa tam držia aj vďaka nedeľňajším výjazďákom, ktorí si to namierili do Dunajskej Stredy.

Po prázdnom sektore hostí v Poprade si Nitra povedala, že už sa to nemôže opakovať, že už na tom Ultras Magazine nemôže byť ďalšia nula a určite aj preto vypravili do Senice 76 fanúšikov.

Aby sme nezabudli, v piatkovej predohrávke cez hory, cez doly vycestovala do Podbrezovej dvadsiatka Ružomberčanov, čiže výjazdovú nulu si po piatom kole pripisujú na účet iba tímy z východu, Prešov nedorazil do Zlatých Moraviec a Michalovce do Trenčína. V prípade Michaloviec ide o štvrtú nulu zo štyroch zápasov.

To je z piateho vydania Ultras ligy nateraz všetko.


Pridaj komentár