Ultras Liga: 3. kolo

Po druhom kole sme sa chytali za hlavu, že tri výjazdové nuly, no a čo nám prinieslo kolo tretie?

Neprinieslo nám nič nové, aj počas tohto víkendu dali ľudia prednosť všetkým možným aktivitám, len nie a nie sa vybrať na ten výjazd. Nevadí, musíme si asi ešte počkať, možno je príliš teplo na cestovanie, bohvie :).

V piatkovej predohrávke sme mohli vidieť tridsiatku Slovanistov v Senici a o deň neskôr sedem Trenčanov v Trnave. Ani Trenčania a ani Slovanisti s predvedenou hrou svojich zverencov spokojní byť nemôžu, Slovan iba remízoval v Senici 1:1 a Trenčín prehral v Trnave 1:2.

Najväčšiu podporu z hosťujúcich tímov počas tretieho kola mali hráči Žiliny, za ktorými vycestovalo do Zlatých Moraviec 43 fanúšikov. Ani v tomto prípade sa výjazďáci príliš netešili, Žilina podľahla Moravciam 0:2. V sektore hostí medzi fanúšikmi sa ocitol aj majiteľ klubu Jozef Antošík.

Výjazdovú nulu si pripisuje Nitra, ktorá nevycestovala do Popradu na zápas proti Prešovu a Ružomberok, ktorý v nedeľu hral v Dunajskej Strede. Tretí zápas vonku bez jediného svojho fanúšika odohrali aj futbalisti Michaloviec, tentokrát ich sektor zíval prázdnotou v Podbrezovej.


Pridaj komentár