Tipovačka na facebooku

Pred úvodným kolom nového ročníka Fortuna ligy ste sa mohli na našom facebooku zapojiť do tipovacej súťaže. Aj takouto formou sme chceli odmeniť aktívnych prispievateľov na našej stránke, no vaša reakcia zaskočila aj autora tohto nápadu a preto treba súťaž trochu upraviť.

Pôvodne sa malo tipovať desať kôl a najúspešnejších tipérov by sme odmenili, no hneď do prvého kola sa zapojilo až 141 tipujúcich a bolo by časovo príliš náročné viesť tabuľku pre týchto 141 užívateľov a ďalších, ktorí by sa zapojili v zvyšných deviatich kolách, preto sa pravidlá trošku upravujú. Z prvého kola však odmeníme drobnosťou najúspešnejších, je ich presne osem a všetci trafili päť zo šiestich tipov. Nepôjde o nejakú veľkú odmenu, ale chceme byť féroví, keď už meníme pravidlá za pochodu, preto poprosíme, nech sa nižšie spomenutí užívatelia ohlásia na mailovej adrese info@ultras-magazine.com alebo správou na našej facebook stránke a každému pošleme menšiu pozornosť či nejaké zľavové kupóny v UM Wear.

Ondrej Odo Borec Breznicky
Roman Romanovič
Martin Kratochvíl
Tomáš Labuda
Lachim Axer
Jakub Rapko
Lukaš Hanus
Zsigi Fekete

Pre nich ale aj všetkých ostatných dávame do pozorností nové pravidlá našej tipovačky. Vždy jeden deň pred úvodným zápasom nového kola vybehne na našom facebooku obrázok so zápasmi, tentokrát sa budú tipovať výsledky iba troch zápasov!

Každý užívateľ, ktorý presne tipne 1/X/2 všetkých troch zápasov získava 1 bod. Po desiatom kole sa zráta počet najúspešnejších a tých vecne odmeníme produktmi z UM Wear.

Veľa šťastia!


Pridaj komentár