Sumár 3. kola: Najlepšie by bolo, keby sa preskočilo

Najlepšie by bolo, keby sa preskočilo, veru tak… V treťom kole sa nič zaujímavé nestalo, po futbalovej stránke áno, hráči Žiliny sú ešte stále v šatniach Kodane, Trnava vedie ligu, nováčik z Nitry stále nedostal gól atď., po futbalovej stránke je ten úvod sezóny skutočne zaujímavý.

Nás však zaujíma najmä tá fanúšikovská stránka, no a v nej sa okrem zápasu Dunajskej Stredy s Ružomberkom, veru nebolo prilíš na čo pozerať.

Nebudeme zatiaľ kritickí, snažíme sa skôr hecovať, preto sa budeme tváriť, že sa toto kolo vôbec neodohralo a pripravíme sa na to štvrté. To sa začne už zajtra predohrávkou v Nitre, kde domáci hostia Zlaté Moravce a dúfame, že okrem dobrej diváckej kulisy sa v dobrom svetle opäť predstavia aj miestni ultras.

V sobotu nás čaká východniarske derby, Michalovce hostia Prešov, ďalej Ružomberok hostí Trnavu, kde určite neostane prázdny sektor hostí. AS Trenčín privíta Podbrezovú a očakávame slušný kotol domácich fanúšikov, ktorí si v sobotu oddýchli a tak musia teraz zamakať naplno, rovnako tak Žilinčania, tí už spustili na svojich stránkach mobilizáciu, verme, že sa im podarí dať v kotli solídny počet.

Kolo sa uzatvorí nedeľňajším šlágrom, v ktorom Dunajská Streda zavíta na Pasienky. Určite sme teda plní očakávaní, prosíme vás aj o dostatok informácii či fotografií, najlepšie mailovou formou, nakoľko facebook nám asi hackli ilumináti, vôbec sa nám nedajú otvoriť fotografie v správach, preto poprosíme všetky fotky a info na mail info@ultras-magazine.com.

Ďakujeme pekne a nezabudnite sa vyzbrojiť v tomto teple kvalitnými tričkami z prvej kolekcie UM Wear, odosielame do 24 hodín prvou triedou, viac info na facebook UM Wear alebo priamo na webe www.umwear.com.

Všetci na tribúny!

DAC DUNAJSKÁ STREDA – MFK RUŽOMBEROK 1:1 (1:0)
Góly: 5. Grajales – 61. Šatka (vl.)
Počet divákov: 6164
Foto: Lelkes Ernő, internet

VION ZLATÉ MORAVCE – MŠK ŽILINA 2:0 (1:0)
Góly: 27. Orávik, 73. Gešnabel
Počet divákov: 2024
Foto: Ultras Magazine / Jozef Bedej, MŠK Žilina

FK SENICA – SLOVAN BRATISLAVA 1:1 (0:1)
Góly: 81. Vaščák – 2. Mareš
Počet divákov: 1353
Foto: FK Senica, Železná Únia, internet

SPARTAK TRNAVA – AS TRENČÍN 2:1 (1:1)
Góly: 31. Godál (11m), 54. Godál – 23. El Mahdioui
Počet divákov: 3890
Foto: activeland.sk, Spartak Trnava / Lukáš Grinaj, internet

TATRAN PREŠOV – FC NITRA 0:4 (0:0)
Góly: 60. Kóňa, 70. Valenta, 74. Chovanec, 83. Šimončič
Počet divákov: 627 (hralo sa v Poprade)
Foto: SOHE Press Media, internet

ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ – MFK MICHALOVCE 1:0 (0:0)
Gól: 65. Dordević
Počet divákov: 1080
Zo zápasu sa nám nepodarilo získať žiadnu fotografiu.

 
Pridaj komentár