Spartak Trnava – ŽP Šport Podbrezová

S oneskorením prinášame fotoreport zo zápasu medzi Spartakom Trnava a Podbrezovou, v ktorom sme mohli okrem prehry domácich vidieť aj moment, keď v 70. minúte zvesili domáci ultras svoje vlajky a odišli zo štadióna. Kalich trpezlivosti teda pretiekol aj v Trnave a sme zvedaví, ako sa klub s touto situáciou vysporiada. Minulý piatok na facebook stránke Ultras Spartak Trnava vydali fanúšikovia aj oficiálne stanovisko, ktoré si môžete v plnom znení prečítať nižšie.

Vyjadrenie Ultras Spartak Trnava:
,,Všetci prítomní sa jednoznačne zhodli na tom, že súčasný stav fungovania klubu je neudržateľný a degradácia značky Spartak presiahla prijateľnú hladinu.

Dnešným dňom až do odvolania ukončujeme aktívne fandenie na domácich zápasov. Nebudú visieť žiadne hlavné vlajky, nebudú bubny ani “spíker”. Ak nás ďalší vlastníci vlajok podporia a nevybesia ich, budeme radi.

Týmto nevyhlasujeme bojkot. Nechávame rozhodnutie na každom jednom fanúšikovi. Tiež sa prídeme pozrieť na náš Spartak, ale nechceme niesť svoj aktívny “podpis” pod tým, kam tento klub pod súčasným vedením smeruje.

Zároveň chceme zdôrazniť to, že veríme súčasnému trénerovi Karhanovi a jeho predstave o mužstve a hre.

V náväznosti na to by sme chceli všetkých vyzvať k maximálnej účasti na výjazdoch. Toto mužstvo nie je zlé, len funguje v podmienkach, akých funguje. Oddnes bude pravá trnavská atmosféra fungovať len na ihriskách hostí.

MY CHCEME SPARTAK!!!!”

ultrasmagazine-01

ultrasmagazine-02

ultrasmagazine-03

ultrasmagazine-04

ultrasmagazine-05

ultrasmagazine-06

ultrasmagazine-07

ultrasmagazine-08

ultrasmagazine-09

ultrasmagazine-10

ultrasmagazine-11

ultrasmagazine-12

ultrasmagazine-13

ultrasmagazine-14

ultrasmagazine-15

ultrasmagazine-16

ultrasmagazine-17

ultrasmagazine-18

Foto: Ultras Magazine / Richard Krchnák
15/10/2016

Pridaj komentár