Spartak Trnava – Dunajská Streda

Prvý ligový zápas v novej sezóne na domácej pôde má za sebou aj Trnava, ktorá v nedeľu privítala v City Aréne Dunajskú Stredu. V 13. minúte síce hostia viedli gólom Pacindu, no do piatich minút sa Trnave podarilo vyrovnať a v 33. minúte aj dostať do vedenia. Od tohto momentu sa stav stretnutia nezmenil a tak si Trnava pripisuje po víťazstve 2:1 tri body do tabuľky. Zápas sa odohral vo fantastickej atmosfére, ktorú si okrem hráčov pochvaľovali aj funkcionári oboch táborov.

spartakdac (1) spartakdac (2) spartakdac (3) spartakdac (4) spartakdac (5) spartakdac (6) spartakdac (7) spartakdac (8) spartakdac (9) spartakdac (10) spartakdac (11) spartakdac (12) spartakdac (13) spartakdac (14) spartakdac (15) spartakdac (16) spartakdac (17) spartakdac (18) spartakdac (19) spartakdac (20)