Slovensko – Litva

Po dvoch prehrách v úvodných zápasoch kvalifikačnej F skupiny na svetový šampionát prišlo víťazstvo nad Škótskom a v piatok na štadióne v Trnave slovenská futbalová verejnosť očakávala ďalšie víťazstvo, tentokrát proti súperovi z Litvy.

Očakávania fanúšikov sa začali napĺňať už v prvej štvrťhodine hry, keď sme v 15. minúte viedli gólmi Nemca a Kucku 2:0. Keď neskôr v 36. minúte zvýšil na 3:0 Martin Škrteľ, prítomných 9653 divákov muselo byť so zápasom určite spokojných. V závere zápasu upravil výsledok na konečných 4:0 ešte Marek Hamšík a bolo jasné, že hráči Litvy i ich skupinka fanúšikov odídu domov bez bodového zisku.

Nižšie si môžete pozrieť fanúšikovsky fotoreport nášho fotografa, ten futbalový nájdete na jeho facebook stránke.