Slovanisti pozývajú na finále pohára

So záverom sezóny sa nezadržateľne blíži aj záver boja o triumf v slovenskom pohári. Opäť vo finále budeme vidieť bratislavský Slovan, ktorý si sily zmeria s druholigistom zo Skalice. Skalica je vôbec prvým klubom, ktorému sa za posledných desať rokov podarilo do pohárového finále prebojovať z druhej ligy.

Čo však teší nás, na finálový zápas do Popradu sa chystá aj výprava belasých fanúšikov, ktorí postupne ožívajú a vracajú sa späť na tribúny. Na oficiálnej stránke Ultras Slovan sa objavila tento týždeň aj pozvánka, ktorej znenie sme museli publikovať aj na našom webe:

“Jubilejná desiata invázia alebo inak desiate finále pohára v novodobej histórií ŠK Slovan nás čaká už 1. mája. Finále bolo vždy špecifické, zaujímavé, akčné a hlavne plné zážitkov. Inak tomu nebude ani teraz, veď útulný štadión v Poprade potrebuje kolaudačnú párty vymetencov.

V otázke dopravy sme chceli zorganizovať spoločnú prepravu vládnym špeciálom, ale nejaký Kiska údajne prečerpal lety do Popradu na dva roky dopredu. A keďže ste za tie roky všetci vyrástli, zmužneli a niektorí aj mentálne dospeli, tak sa spoliehame na to, že sa dokážete z bodu A (Pressburg) dopraviť do bodu B (Poprad) aj sami. Po vzore vyspelých fanúšikov z Anglicka, ktorí s chuligánmi zatočili a vodia na štadióny rodiny s deťmi sa stretneme na námestí v Poprade a dáme nejaký ten popevok a jedno malé pivečko…

FAQ:
1. Áno, na tradičných tričkách sa pracuje
2. Nie, nevieme kedy budú a koľko budú stáť
3. Lístky na futbal nemáme, nebudeme mať a ani nechceme
4. Áno, ide aj Brno, Austria, Ruch, Spartak Moskva, Partizan a Boca Juniors

PS:
Žiadne hrdinstvá, frajerinky a špacírky v suveníroch cez celé Slovensko, lebo hocijakí zamrdanci zo Slovenska či Poľska si budú chcieť honiť egá na našich suveníroch.

VIDÍME SA V POPRADE NESPRATNÍCI A POHÁR JE NÁŠ.”

Na záver len dodáme, že finále sa odohrá v pondelok 1. mája o 16:10 na štadióne v Poprade.

Zdroj: Ultras Slovan
19/04/2017


Pridaj komentár