ŠKF Sereď – Spartak Trnava (09.03.2019)

Veľmi dôležitý zápas, v ktorom sa rozhodovalo o šiestom účastníkovi nadstavbovej časti o titul, hralo sa na myjavskom štadióne a o tom, kto bude mať domáce prostredie bolo jasné už pred zápasom.

Práve hosťujúci fanúšikovia boli tí, ktorí úplne ovládli Kopanice a myjavský štadión bol komplet odetý do červeno-čiernej farby. Hovorí sa o počte vyše dvoch tisíciek trnavských fanúšikov. Ani to však hráčom nepomohlo a nedokázali Sereď poraziť a postúpiť tak do nadstavbovej časti o titul, napriek tomu, že od 55. minúty krásnym gólom Grendela v zápase viedli.

Ultras Spartaku sa prezentovali okrem skvelého supportu aj pyrom a transparentom pre kamaráta z Korony Kielce, ktorý tento týždeň nešťastne prišiel o život.

Základná časť sa nám skončila, Sereď ako nováčik súžaže po výhre 3:1 putuje do boja o titul, Spartak sa musí uspokojiť bojom o záchranu, napriek tomu šance na pohárovú Európu ešte nestráca, v hre je totiž aj v Slovenskom pohári, kde sa už v stredu objaví v zaujímavom meraní síl na pôde Košíc.

Foto: Lucas Grinaj – freelancer
Video: Fans Trnava


Pridaj komentár