Ultras Magazine Info

Vážení fanúšikovia,

vítame vás na webovej stránke ultras-magazine.com, ktorá monitoruje slovenskú ale i zahraničnú fanúšikovskú scénu. Keďže sa snažíme produkovať toho čo najviac z domova i zo sveta a v čo najrýchlejšom čase s čo najlepšími fotografiami/videami, určite by nám pomohla aj pomoc vás – fanúšikov.

Pomôcť môžete hneď niekoľkými spôsobmi:

FOTO/VIDEO-DOKUMENTÁCIA ZÁPASOV VO VAŠOM OKOLÍ
Ak vlastníte fotoaparát, radi fotografujete a chceli by ste robiť pre nás zábery priamo z trávnika, vďaka našej dohode s klubmi vám vieme zabezpečiť akreditáciu na všetky zápasy na Slovensku. To isté platí pre kameramanov.

OBSAH WEBU
Snažíme sa našim čitateľom prinášať aj reporty z rôznych zápasov, preto by sme veľmi radi uvítali ľudí z každého tábora, ktorí by nám pravidelne zasielali informácie a reporty zo zápasov, ktorých sa zúčastnia. Veľmi radi dáme priestor aj vašim blogom týkajúcich sa ultras, čiže keď vás napadne písať o niečom zaujímavom, radi to zverejníme.

REKLAMA
Na predošlý bod nadväzuje aj bod týkajúci sa reklamy. Ak chcete spraviť reklamu sebe alebo svojej firme, kontaktujte nás a dohodneme sa na podmienkach. Vieme vám poskytnúť všetky potrebné informácie, ktoré by vás mali zaujímať (návštevnosť webu, umiestnenie reklamy, cena atď.).

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na mailovej adrese info@ultras-magazine.com alebo na našej facebook stránke www.facebook.com/ultraszin.