Predstavujeme vám projekt UM Wear

Podaktorí z našich fanúšikov mohli zaregistrovať, že už koncom minulého roka sme vytvorili pre slovenské i zahraničné kluby nejaké tie grafické dizajny a pomohli im s výrobou suvenírov či oblečenia. Keďže záujem sa stupňoval, klienti boli spokojní a my sme boli obmedzení, čo sa týka právnych záležitostí, rozhodli sme sa prísť s projektom, o ktorom sa v tíme UM rozprávalo už dlhšiu dobu.

Vďaka nášmu členovi, ktorý sa v mimofutbalovom živote živí výrobou oblečenia a suvenírov, môžeme splniť naše ciele podstatne rýchlejšie a tak svetlo sveta uzrel už dnes projekt UM Wear.

Napriek tomu, že sme tento projekt hodili do éteru založením stránkyinstagram účtu už v zime, trvalo dlhšiu dobu, kým sme vybavili rôzne technické záležitosti ako dokúpenie niektorých strojov, zariadenie a hlavne, kým sme našli ideálny materiál, vhodný najmä na výrobu tričiek.

To bola jedna z hlavných podmienok, vyrábať vizuálne moderné a zároveň kvalitné produkty. Oficiálna webová stránka www.umwear.com je od dnešného dňa plne k dispozícii všetkým fanúšikom, drobné detaily budeme riešiť už, ako sa hovorí, za pochodu. Čo sa produktov týka, začíname postupne, čiže obchod budeme pomaly zásobovať, ďalšie tričká pribudnú už v priebehu tohto mesiaca.

Na stránke nájdete aj informácie o zákazkovej výrobe a chýbať nebude ani sekcia “blog“, v ktorej sa budeme venovať rôznym článkom, najmä z fanúšikovského prostredia, z ktorého sme brali aj inšpiráciu pri výrobe produktov.

Veríme, že aj takýmto spôsobom trochu pomôžeme fanúšikom na Slovensku a ak všetko pôjde podľa predstáv, čoskoro sa bude môcť tešiť každý aktívny tábor na malé prekvapenie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese info@umwear.com alebo na našich facebookových stránkach Ultras Magazine prípadne UM Wear.

Tags:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *