Drahí fanúšikovia,

keďže ste sa dostali až k tomuto textu, znamená to, že pravdepodobne patríte medzi športových fanúšikov a práve vám je venovaný portál Ultras Magazine.

Na tomto webe či na našej facebook stránke sa snažíme publikovať čo najviac zaujímavých článkov, fotoreportov, rozhovorov a iných zaujímavostí, ktoré si však vyžadujú množstvo času, kvality a niekedy i občas zručnosti. Na pravidelné pridávanie príspevkov, ktoré budú najmä kvalitné, treba mať v prvom rade kvalitný tím administrátorov a redaktorov.

Naše rady v tíme UM sa snažíme neustále rozširovať a členov rôznymi spôsobmi odmeňovať. Donedávna tieto odmeny boli sčasti pokryté aj z reklamy na webovej stránke, no od novembra 2019 sme sa rozhodli všetok reklamný obsah z webu odstrániť.

Podporiť UM tím môžete ľubovoľnou sumou a to prostredníctvom paypal služby (k dispozícii platba z paypal účtu aj platba kartou). Či už to bude 1€ alebo 10€, za každú takúto podporu úprimne ďakujeme.

Podporiť nás môžete anonymne, ale i zadaním mena a emailu, rovnako tak môžete pridať komentár. Všetko podstatné už nájdete nižšie:

[give_form id=“27157″]