Oficiálny oznam od USP

Reakcia na masový prílev afrických imigrantov do Európy, a teda aj našej krajiny, nenechala na seba dlho čakať. Pred pár dňami totiž prišli chuligáni Slovanu Bratislava s výzvou pre všetky slovenské, české a poľské tábory, aby prišli 20.júna 2015 do Bratislavy na protest, na ktorom spoločne všetci zúčastnení budú môcť s týmto nariadením EÚ vyjadriť svoj nesúhlas. Účasť potvrdili podľa dostupných informácii zatiaľ okrem Slovanu aj Trnava, Nitra, Žilina a ďalšie tábory, medzi nimi aj niektoré z Českej republiky.

Prikladáme aj celé znenie výzvy USP v slovenskom a poľskom jazyku:

Nie až inokedy, nie nabudúce! Zem našich predkov nás potrebuje aby mohla byť aj zemou našich potomkov,práve teraz! 20.júna od 15:00 do 18:00hod na Hlavnej stanici v Bratislave sa spoja chuligánske ekipy Slovenska spoločne v jeden šík! Ako bratia budeme spolu stáť proti islamizácii a proti nezmyselnému darovaniu našej krajiny do rúk cudzincov, ktorí utekajú pred vlastnou neschopnosťou do Európy aby ju rozobrali zvnútra. My všetci to musíme zastaviť. Žiadame preto aj všetky dostupné tábory zo Slovenska ako aj zo susedných Čiech (Ultras,Hools,Fans,všetkých) aby prišli podporiť tento vyšší cieľ ktorý sa týka aj ich. Stretnutie prebehne bez násilností, je potrebné sa vyvarovať agentom provokatérom! Ide o budúcnosť nás všetkých! Preto 20.6.2015 od 15:00 do 18:00 hod. Bratislava-Hlavná vlaková stanica. 


Ziemia Naszych przodkow nas potrzebuje, by mogla byc ziemia naszych potomkow, wlasnie teraz. 20 czerwca od 15:00 do 18:00 na glownym dworcu kolejowym w Bratyslawie, zlacza sie w jednosc chuliganskie ekipy ze Slowacji, jak bracia razem staniemy przeciwko islamizacji i przeciwko bezsensownemu rozdawaniu naszej ziemi do rak obcokrajowcow, ktorzy uciekaja przed wlasna nieudolnoscia do Europy i rozbieraja ja od srodka. My wszyscy to musimy zatrzymac. Prosimy wszystkie ekipy z Slowacji, takze z sasiednich Czech i Polski (ultras, hools, fans, wszystkich) przyjdzcie wszyscy wspomoc ten wyzszy cel, ktory sie tyczy nas wszystkich. Spotkanie bedzie bez uzywania sily, trzeba uwazac na podstawionych agentow – prowokatorow. Chodzi o przyszlosc nas wszystkich, dlatego 20.6.2015 od 15:00 do 18:00 widzimy sie w Bratyslawie na glownym dworcu kolejowym. 

88

08.06.2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *