MFK Lokomotíva Zvolen – FC VSS Košice

S jesennou časťou druhej najvyššej futbalovej súťaže sa na výbornú rozlúčili fanúšikovia Zvolena aj Košíc, ktorí sa v sobotu stretli na futbalovom štadióne vo Zvolene. Nakoľko sa v oboch kotloch aktívne fandilo počas celého zápasu, druholigový duel sa tak odohral v atmosfére, ktorú niekedy nevidieť ani vo Fortuna lige. Domáci aj hostia sa prezentovali aj pyrotechnikou, po zápase pokus o konfrontáciu, proti je však security. Zápas skončil bezgólovou remízou.

Pohľad VSS: 
Do Zvolena vyráža z Košíc rovných 50 fanúšikov (v tom 5 mladých ACS, ktorým ďakujeme za podporu). Miestny starý štadión so sebou prináša aj staré fanúšikovské správanie, takže sa celý zápas bavíme po svojom a aj vďaka benevolentnosti tunajšej SBS (žiadne vstupné kontroly) odpaľujeme veľa pyra. Na druhej strane štadióna fandia domáci v podobnom počte, takže zápas má na druholigové pomery dobrú atmosféru. Po zápase sa oba tábory dostávajú na hraciu plochu, kde už zasahuje SBS a zabráni konfrontácii.

01 02 03 04 05 06 07 08 0 08 09 10 11 12

Bonus:
13

Foto: Ivan Golembiovský Photography
21/11/2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

UM WEAR | e-shop • zákazková výroba • grafikaAk hľadáš výrobu kvalitného oblečenia a suvenírov pre športové kluby a fanúšikov, tak už nehľadaj.