FK Poprad – MŠK Rimavská Sobota (07.05.2017)

Zdá sa, že na slovenských štadiónoch sa usporiadateľské služby predbiehajú v správaní, ktoré doslova odpudzuje ľudí od návštev zápasov. Prednedávnom sme na našej facebook stránke zdieľali video z popradského finále Slovenského pohára, kde to security trošku “prepískli”, no a tentokrát si tá istá posádka pseudohrdinov vo vestách urobila “skvelé” meno vo včerajšom zápase Popradu s Rimavskou Sobotou. Report fanúšikov z Rimavskej Soboty si môžete prečítať nižšie:

,,Dňa 7.5.2017 na zápas ll.ligy Sk. Východ 6. kolo o zotrvanie v sútaži v Poprade medzi FK Poprad vs MŠK Rimavská Sobota, pricestovalo za svojím tímom asi 30 fanušikov z Rimavskej Soboty, za podpory 5 kamarátov z Martina. Po dôkladnej osobnej prehliadke SBSkou pri vstupe na štadión, boli fanúšikovia tesne pred začiatkom zápasu, vykázaní z tribúny a mimo areál štadiónu. Dôvod, nájdené “nepoužité” pyro na tribúne… Ani po zaistení pyra sa už fanúšikovia na štadión nedostali, aj keď sa o to snažili rôznymi spôsobmi. Nebolo im už umožnené podporiť svojich hráčov, ktorí nakoniec podľahli domácemu súperovi 6:1. Je zrejme, že SBSkári začínajú byť pánmi štadiónov a určujú, kto sa môže a nemôže zúčastniť ako divák. Vyhadzujú osobné predmety, nápoje, jedlo, pritom je málokedy zabezpečené občerstvenie pre hosťujúcich divákov, ktorí niekedy merajú nemalú vzdialenosť… Kto im dáva takúto právomoc??? Polícia SR, o sile cca 25 príslušnikov, 1 služobného psa, 11 kusov techniky(služobné vozidlá), ktorá z opodiaľ sledovala a monitorovala celú výpravu z RS, len krútila hlavou… Všetko prebehlo bez vážneho incidentu.”

Aby toho nebolo málo, sťažnosť nám prišla aj od ďalšieho fanúšika Rimavskej Soboty, ktorý opísal incident aj týmito slovami:

,,Zo zástupu k***ov vynikal jeden ozaj megak***t s číslom 77, suchý polob****ant v ružových ponožkách, ktorému sa zdalo, že vytláčať nás nestačí a tak zbabelo ako potkan zadelil kopačku spomedzi SBS chalanovi, čo má dokopy 20 kilo a stiahol sa. Ešte pár slov spoza plotu, že sme maďari poj****í atď. Tomuto incestovi aj jemu podobným len toľko, aj na vás príde, kľudne sa ďalej zapredávajte za 10euro a dva gastrolístky.”

 

Foto: Gemer Rascals


Pridaj komentár