Finále: HC Košice – HC 05 Banská Bystrica

Prvé dva zápasy finálovej série máme za sebou. V oboch dueloch sa z víťazstva tešili hokejisti Košíc. Prvý zápas sledovalo vyše 7000 divákov, druhý zápas 8034 – vypredané. V sektore hostí sa v prvom finálovom zápase zišlo 50 fans, v druhom okolo 150 Bystrických fanúšikov+ ďalší sedeli vo vedľajšom sektore.

Už dnes pokračuje séria na ľade Banskej Bystrice a problémy s lístkami majú po Nitranoch aj Košičania. Vyjadrenie Fanclubu Steelers HC Košice:

Amaterizmus a obrovská hlúposť predstaviteľov klubu HC 05 Banská Bystrica nemá obdoby. Jednak sme dostali málo lístkov (89, čo nie je uznaných 5% percent z kapacity štadióna) ale to sme nejako oželeli…Ale to, čo urobili dnes nemá na Slovensku obdoby. Tak z tých 89 lístkov, ktoré sme mali vyhradené pre náš fanklub, dnes 25 predali NEZNÁMEJ osobe, ktorá sa predstavila, že je z košického fanklubu a následne jej bolo predaných 25 lístkov, ktoré teraz nám chýbajú. Žiadny doklad totožnosti, žiadne potvrdenie. 25 lístkov, ktoré si už ľudia vyplatili a počítali s tým, že ich dostanú. Týmto sa hlboko ospravedlňujeme všetkým vám, ktorí sa nakoniec nemôžete zúčastniť. Stala sa obrovská chyba na strane Bystrice a my s tým nemôžeme nič robiť. Bojovali sme, obvolávali sme celý deň rôzne osoby, no nič sme nevybavili. Spravili chybu, ale jednoducho nám tých 25 lístkov naviac nedajú. Podotýkame, že takýto podpásový ťah neurobili prvý krát. Už počas semifinále zakázali predávať lístky v POKLADNI ľuďom, ktorí nemali na občianskom rodné mesto Banská Bystrica, pretože hrozilo, že sa zopakuje minuloročná invázia Nitrančanov. Proste nekalé a zákerné praktiky….Ďakujeme!!! Toto je FINÁLE slovenskej extraligy. HANBA!

HC Košice

 hc3

hc

hc2

hc8

hc4

HC 05 Banská Bystrica

hc7

bb

bb

hc6

hc5

Foto: fb Slovenskí hokejoví fanúšikovi, hckosice.sk, Tomáš Mačej Photography

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *