FC Baník Horná Nitra – MŠK Slovan Trenčianske Teplice

Cez víkend sa odohral zaujímavý zápas v 4. lige severo-západ. FC Baník Horná Nitra hostil Trenčianske Teplice a domáci fans si pripravili niekoľko prezentácií, vrátane pyra. Hostí pricestovalo okolo 15. Zápas skončil výhrou Baníku 3:1.

Report Baník Fans 1919:

„Na posledný zápas sa chystáme už niekoľko týždňov, ale tie hlavné prípravy prebiehajú v predzápasové ráno. Na zápase sa nás stretáva cca 20. Na začiatku sa prezentujeme sektorovým choreom. Support je počas celého zápasu slušný, aj napriek tomu že logistika bufetu totálne nefunguje. V 70. minúte skupinka radikálnejších fans robí atak na vlajky hostí, aby klubu ukázala nespokojnosť s umiestnením fanúškov hostí v našom sektore. To nebolo voči nám korektné. Atak je zastavený usporiadateľmi, ale palec hore za aktivitu. V poslednej minúte vyťahujeme druhé choreo a odpaľujeme veľa, veľa dymovníc. Na konci zápasu vyviehame na trávnik a oslavujeme postup do tretej najvyššej súťaže. Chlapci vďaka. Futbalu zdar, a tribúnam zvlášť.“