Fanúšik Atletica Madrid pobodaný

S tromi bodnými ranami v ramene a chrbte skončil 22-ročný fanúšik španielského tímu Atletico Madrid pred včerajším pohárovým zápasom medzi Atleticom a FC Sevilla.

Mnoho fanúšikov na svete si po tejto správe isto povedalo “Opäť Biris Norte zo sevillského klubu”, no tentokrát to bolo inak. Biris Norte na tento zápas ani nevycestovali a spomínaný incident sa odohral neďaleko štadióna medzi dvoma skupinami domácich fanúšikov.

Najskôr sme publikovali, že útočník bol členom skupiny Suburbios Firm, no ako sa dnes ukázalo, táto skupina sa potýčky ani nezúčastnila.

Útočníkom bol Ignacio Racionero, prezývaný El Racionese a bývalý člen Frente Atletico. Už v minulosti bol vyšetrovaný za vraždu fanúšika San Sebastianu (taktiež po bodných ranách) a nedávno sa vrátil z väzenia, lekári vyhlásili o ňom, že na tom duševne nie je v poriadku.

Po krátkom rozhovore s členom Frente Atletico sme sa dozvedeli, že skupina pripravuje veľké čistky vo svojich radoch, ale i v radoch obyčajných fanúšikov, nakoľko takéto incidenty so zbraňami nie sú prípustné ani v bojoch proti súperom, nie ešte fanúšikom vlastného klubu.

Zranený fanúšik sa zotavuje v nemocnici, jeho stav je mimo ohrozenia života.


Pridaj komentár